Hakkımızda » Mess-Matic
Hakkımızda 2019-03-25T18:16:39+03:00

Mess-Matic

1978 yılında İzmir’de kurulan firmamız MESS-MATIC markası altında Otomotiv Servis Ekipmanları ile Endüstriyel Balans Makinaları üretmektedir.

Kuruluşundan bugüne, yıllar içindeki çok yönlü gelişimini sürdürmek ve ürün yelpazesini sürekli genişletmek suretiyle hızla büyümeye devam eden firmamız, bugün Türkiye’nin en önemli sanayi bölgelerinden biri olan Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde 5.000m² arazi üzerine kurulu 2.500m²  kapalı üretim alanı ve 500m² Showroom ve Eğitim Merkezinde 65 personeli ile faaliyetini sürdürmektedir.

Otomotiv Servis ve Garaj Ekipmanları konusunda dünya devi olan , birçok teknolojiye öncülük eden Amerikan markası John Bean’in 2010 yılından beri Türkiye ve bazı Türki Ülkelerin tek distribütörüyüz. Aynı şekilde bir çok ülkede yaygın olarak kullanılan İtalyan markası Space’in 1999 yılından beri Türkiye temsilcisiyiz.

Teknik Balans olarak çok geniş ve uzman servis ağımızla Türkiye’nin her tarafına kısa sürede kaliteli hizmet verebiliyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Firmamızın ana üretim konularından biri olan Endüstriyel Balans Makinaları , çeşitli sektörlerin ihtiyacı için üretilen fren diski, kampana, kasnak, volan, şaft, krank, rotor, fan, pervane ve bunlar gibi parçaların balanslama işlemleri için kullanılmaktadır.

Yaklaşık 35 ülkeye ihracat yapan firmamız , imalat ve montaj, bilgisayar yazılım, araştırma-geliştirme, kalite güvence, satış ve pazarlama bölümleri ve ihracat olmak üzere 6 ana bölümden oluşmaktadır.

Ana hedefimiz ve vizyonumuz arasında “müşterilerimize en iyi ürünü ve hizmeti sunmak amacıyla hareket etmek ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak” yer almaktadır.

İş Ortaklarımız